3D mapa Pedro Espiritu

Satelitní mapa Pedro Espiritu

název bez diakritiky: Pedro Espiritu
správní zařazení: Cavite, Region 4, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 27' 1" North, 120° 57' 15" East

Pedro Espiritu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pedro EspirituVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedro Espiritu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedro Espiritu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cavite, Region 4, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 27' 1" North, 120° 57' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedro Espiritu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedro Espiritu

Hotely Pedro Espiritu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedro Espiritu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedro Espiritu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedro Espiritu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedro Espiritu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedro Espiritu

3D mapa Pedro Espiritu v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedro Espiritu, Filipíny

3D mapa Pedro EspirituGoogle Earth – podívejte se na Pedro Espiritu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedro Espiritu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedro Espiritu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedro Espiritu, Filipíny v Google Earth »

Letiště Pedro Espiritu a okolí

Letiště ve městě Pedro Espiritu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedro Espiritu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedro Espiritu (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedro Espiritu a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedro Espiritu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedro Espiritu: textový odkaz

satelitní mapu Pedro Espiritu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedro Espiritu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedro Espiritu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Espiritu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Espiritu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rtisovice v oblasti Příbram, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Indashtinskiye v oblasti Miass gorsovet, Chelyabinskaya Oblast, Rusko
  3. K'un-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Tsangatsini v oblasti Coast, Keňa
  5. Podomar v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.