3D mapa Banaag

Satelitní mapa Banaag

název bez diakritiky: Banaag
správní zařazení: Palawan, Region 4, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 9° 44' 0" North, 118° 41' 0" East

Banaag a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BanaagVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banaag. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banaag, administrativně je místo zařazeno do oblasti Palawan, Region 4, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 44' 0" North, 118° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banaag v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banaag

Hotely Banaag: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banaag: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banaag, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banaag Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banaag. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banaag

3D mapa Banaag v Google Earth

satelitní 3D mapa Banaag, Filipíny

3D mapa BanaagGoogle Earth – podívejte se na Banaag z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banaag dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banaag shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banaag, Filipíny v Google Earth »

Letiště Banaag a okolí

Letiště ve městě Banaag a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banaag říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banaag (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banaag a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banaag

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banaag: textový odkaz

satelitní mapu Banaag: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banaag

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banaag: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banaag: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banaag: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naro Moru v oblasti Rift Valley, Keňa
  2. Kangil v oblasti Nerchinskiy rayon, Chitinskaya Oblast, Rusko
  3. Petrovo v oblasti Kholmskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.