3D mapa Puerto Princesa

Satelitní mapa Puerto Princesa

název bez diakritiky: Puerto Princesa
správní zařazení: Palawan, Region 4, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 9° 44' 21" North, 118° 44' 7" East

Puerto Princesa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Puerto PrincesaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Puerto Princesa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Puerto Princesa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Palawan, Region 4, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 44' 21" North, 118° 44' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Puerto Princesa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Puerto Princesa

Hotely Puerto Princesa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Puerto Princesa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Puerto Princesa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Puerto Princesa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Puerto Princesa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Puerto Princesa

3D mapa Puerto Princesa v Google Earth

satelitní 3D mapa Puerto Princesa, Filipíny

3D mapa Puerto PrincesaGoogle Earth – podívejte se na Puerto Princesa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Puerto Princesa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Puerto Princesa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Puerto Princesa, Filipíny v Google Earth »

Letiště Puerto Princesa a okolí

Letiště ve městě Puerto Princesa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Puerto Princesa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Puerto Princesa (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Puerto Princesa a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Puerto Princesa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Puerto Princesa: textový odkaz

satelitní mapu Puerto Princesa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Puerto Princesa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Puerto Princesa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerto Princesa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerto Princesa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xicun v oblasti Lingling, Hunan, Čína
  2. West Farms v oblasti Bronx County, New York, Spojené státy americké
  3. Mamona v oblasti Faranah, Kankan, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.