3D mapa Legaspi Port

Satelitní mapa Legaspi Port

název bez diakritiky: Legaspi Port
správní zařazení: Albay, Region 5, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 13° 8' 48" North, 123° 45' 21" East

Legaspi Port a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Legaspi PortVítejte na stránce věnované satelitní mapě Legaspi Port. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Legaspi Port, administrativně je místo zařazeno do oblasti Albay, Region 5, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 8' 48" North, 123° 45' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Legaspi Port v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Legaspi Port

Hotely Legaspi Port: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Legaspi Port: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Legaspi Port, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Legaspi Port Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Legaspi Port. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Legaspi Port

3D mapa Legaspi Port v Google Earth

satelitní 3D mapa Legaspi Port, Filipíny

3D mapa Legaspi PortGoogle Earth – podívejte se na Legaspi Port z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Legaspi Port dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Legaspi Port shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Legaspi Port, Filipíny v Google Earth »

Letiště Legaspi Port a okolí

Letiště ve městě Legaspi Port a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Legaspi Port říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Legaspi Port (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Legaspi Port a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Legaspi Port

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Legaspi Port: textový odkaz

satelitní mapu Legaspi Port: obrázkový odkaz

satelitní mapu Legaspi Port

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Legaspi Port: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Legaspi Port: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Legaspi Port: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ngapyawgyaw v oblasti Mindon, Magwe, Barma
  2. Doda Shahr v oblasti Loralai, Baluchistan, Pákistán
  3. Los Mosquitos v oblasti Monte Plata, Dominikánská republika
  4. Gorane v oblasti Hrodna, Bělorusko
  5. Kuyman' v oblasti Lebedyanskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko
  6. Balani v oblasti Rezeknes, Lotyšsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.