3D mapa Taysan

Satelitní mapa Taysan

název bez diakritiky: Taysan
správní zařazení: Albay, Region 5, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 13° 7' 11" North, 123° 44' 41" East

Taysan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TaysanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Taysan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Taysan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Albay, Region 5, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 7' 11" North, 123° 44' 41" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Taysan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Taysan

Hotely Taysan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Taysan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Taysan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Taysan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Taysan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Taysan

3D mapa Taysan v Google Earth

satelitní 3D mapa Taysan, Filipíny

3D mapa TaysanGoogle Earth – podívejte se na Taysan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Taysan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Taysan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Taysan, Filipíny v Google Earth »

Letiště Taysan a okolí

Letiště ve městě Taysan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Taysan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Taysan (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Taysan a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Taysan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Taysan: textový odkaz

satelitní mapu Taysan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Taysan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Taysan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Taysan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Taysan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Victoria v oblasti Bonthe, Southern, Sierra Leone
  2. Bako v oblasti Bali, Taraba, Nigérie
  3. Ban Chong Lu v oblasti Kanchanaburi, Central, Thajsko
  4. Galloways Station v oblasti Jefferson County, Indiana, Spojené státy americké
  5. King Town v oblasti Harper, Maryland, Libérie
  6. Donommbene v oblasti Koumbri, Yatenga, Burkina Faso
  7. Goth Badhal Lakhiar v oblasti Larkana, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.