3D mapa Kabolo-an

Satelitní mapa Kabolo-an

název bez diakritiky: Kabolo-an
správní zařazení: Iloilo, Region 6, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 10° 42' 0" North, 122° 28' 0" East

Kabolo-an a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kabolo-anVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kabolo-an. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kabolo-an, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 42' 0" North, 122° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kabolo-an v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kabolo-an

Hotely Kabolo-an: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kabolo-an: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kabolo-an, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kabolo-an Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kabolo-an. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kabolo-an

3D mapa Kabolo-an v Google Earth

satelitní 3D mapa Kabolo-an, Filipíny

3D mapa Kabolo-anGoogle Earth – podívejte se na Kabolo-an z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kabolo-an dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kabolo-an shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kabolo-an, Filipíny v Google Earth »

Letiště Kabolo-an a okolí

Letiště ve městě Kabolo-an a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kabolo-an říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kabolo-an (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kabolo-an a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kabolo-an

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kabolo-an: textový odkaz

satelitní mapu Kabolo-an: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kabolo-an

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kabolo-an: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kabolo-an: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kabolo-an: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bayview v oblasti Centani, Eastern Cape, Jižní Afrika
  2. Papraca v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  3. Yaxhachen v oblasti Tekax, Yucatan, Mexiko
  4. La Florida v oblasti San Zenon, Magdalena, Kolumbie
  5. Jindewala v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.