3D mapa San Francisco

Satelitní mapa San Francisco

název bez diakritiky: San Francisco
správní zařazení: Bohol, Region 7, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 10° 9' 30" North, 124° 17' 57" East

San Francisco a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San FranciscoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Francisco. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Francisco, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bohol, Region 7, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 9' 30" North, 124° 17' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Francisco v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Francisco

Hotely San Francisco: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Francisco: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Francisco, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Francisco Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Francisco. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Francisco

3D mapa San Francisco v Google Earth

satelitní 3D mapa San Francisco, Filipíny

3D mapa San FranciscoGoogle Earth – podívejte se na San Francisco z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Francisco dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Francisco shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Francisco, Filipíny v Google Earth »

Letiště San Francisco a okolí

Letiště ve městě San Francisco a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Francisco říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Francisco (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Francisco a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Francisco

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Francisco: textový odkaz

satelitní mapu San Francisco: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Francisco

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Francisco: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Francisco: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Francisco: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qownaq Qeran v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Deokhola v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Woodmans Mills v oblasti Waldo County, Maine, Spojené státy americké
  4. Turiellos v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.