3D mapa Baclay

Satelitní mapa Baclay

název bez diakritiky: Baclay
správní zařazení: Zamboanga Del Sur, Region 9, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 7° 52' 38" North, 123° 36' 37" East

Baclay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaclayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baclay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baclay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zamboanga Del Sur, Region 9, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 52' 38" North, 123° 36' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baclay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baclay

Hotely Baclay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baclay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baclay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baclay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baclay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baclay

3D mapa Baclay v Google Earth

satelitní 3D mapa Baclay, Filipíny

3D mapa BaclayGoogle Earth – podívejte se na Baclay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baclay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baclay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baclay, Filipíny v Google Earth »

Letiště Baclay a okolí

Letiště ve městě Baclay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baclay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baclay (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baclay a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baclay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baclay: textový odkaz

satelitní mapu Baclay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baclay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baclay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baclay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baclay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sonbui v oblasti West Sepik, Papua Nová Guinea
  2. Lindero v oblasti Antique, Region 6, Filipíny
  3. Lunas v oblasti Brewster County, Texas, Spojené státy americké
  4. Stoffiner Berg v oblasti Ostprignitz-Ruppin, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.