3D mapa Vesivehmaa

Satelitní mapa Vesivehmaa

název bez diakritiky: Vesivehmaa
správní zařazení: Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 8' 0" North, 25° 40' 0" East

Vesivehmaa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VesivehmaaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vesivehmaa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vesivehmaa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 8' 0" North, 25° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vesivehmaa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vesivehmaa

Hotely Vesivehmaa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vesivehmaa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vesivehmaa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vesivehmaa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vesivehmaa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vesivehmaa

3D mapa Vesivehmaa v Google Earth

satelitní 3D mapa Vesivehmaa, Finsko

3D mapa VesivehmaaGoogle Earth – podívejte se na Vesivehmaa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vesivehmaa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vesivehmaa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vesivehmaa, Finsko v Google Earth »

Letiště Vesivehmaa a okolí

Letiště ve městě Vesivehmaa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vesivehmaa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vesivehmaa (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vesivehmaa a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vesivehmaa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vesivehmaa: textový odkaz

satelitní mapu Vesivehmaa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vesivehmaa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vesivehmaa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vesivehmaa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vesivehmaa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chiaj v oblasti S.Ant.Ilotenango, El Quiche, Guatemala
  2. Kampong Pisang v oblasti Kedah, Malajsie
  3. Tamboloong v oblasti Ham Thuan Bac, Binh Thuan, Vietnam
  4. Fruita v oblasti Wayne County, Utah, Spojené státy americké
  5. Toril v oblasti Colfax County, New Mexico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.