3D mapa Hiirimäki

Satelitní mapa Hiirimäki

název bez diakritiky: Hiirimaki
správní zařazení: Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 27' 23" North, 25° 2' 24" East

Hiirimäki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HiirimakiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hiirimäki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hiirimaki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 27' 23" North, 25° 2' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hiirimäki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hiirimäki

Hotely Hiirimäki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hiirimäki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hiirimäki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hiirimäki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hiirimäki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hiirimäki

3D mapa Hiirimäki v Google Earth

satelitní 3D mapa Hiirimäki, Finsko

3D mapa HiirimäkiGoogle Earth – podívejte se na Hiirimäki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hiirimäki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hiirimäki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hiirimäki, Finsko v Google Earth »

Letiště Hiirimäki a okolí

Letiště ve městě Hiirimäki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hiirimäki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hiirimäki (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hiirimäki a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hiirimäki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hiirimäki: textový odkaz

satelitní mapu Hiirimäki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hiirimäki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hiirimäki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hiirimäki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hiirimäki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tsip'rani v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  2. `Izbat `Abd al Barr v oblasti Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.