3D mapa Viertola

Satelitní mapa Viertola

název bez diakritiky: Viertola
správní zařazení: Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 17' 20" North, 25° 0' 34" East

Viertola a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ViertolaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Viertola. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Viertola, administrativně je místo zařazeno do oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 17' 20" North, 25° 0' 34" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Viertola v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Viertola

Hotely Viertola: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Viertola: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Viertola, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Viertola Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Viertola. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Viertola

3D mapa Viertola v Google Earth

satelitní 3D mapa Viertola, Finsko

3D mapa ViertolaGoogle Earth – podívejte se na Viertola z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Viertola dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Viertola shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Viertola, Finsko v Google Earth »

Letiště Viertola a okolí

Letiště ve městě Viertola a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Viertola říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Viertola (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Viertola a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Viertola

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Viertola: textový odkaz

satelitní mapu Viertola: obrázkový odkaz

satelitní mapu Viertola

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Viertola: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Viertola: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Viertola: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rukhdayn v oblasti Nizwa (Nazwa), A Dakhliya, Omán
  2. Clifton v oblasti Weston County, Wyoming, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.