3D mapa Tampere

Satelitní mapa Tampere

název bez diakritiky: Tampere
správní zařazení: Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 30' 0" North, 23° 45' 0" East

Tampere a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TampereVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tampere. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tampere, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 30' 0" North, 23° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tampere v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tampere

Hotely Tampere: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tampere: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tampere, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tampere Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tampere. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tampere

3D mapa Tampere v Google Earth

satelitní 3D mapa Tampere, Finsko

3D mapa TampereGoogle Earth – podívejte se na Tampere z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tampere dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tampere shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tampere, Finsko v Google Earth »

Letiště Tampere a okolí

Letiště ve městě Tampere a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tampere říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tampere (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tampere a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tampere

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tampere: textový odkaz

satelitní mapu Tampere: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tampere

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tampere: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tampere: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tampere: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Merboltice v oblasti Děčín, Ústecký kraj, Česká republika
  2. Mikhaylovka v oblasti Aktyubinsk, Kazachstán
  3. Sangseh v oblasti Matupi, Chin, Barma
  4. Ta-nyingon v oblasti Hlaingbwe, Kawthulei (Karen), Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.