3D mapa Toukari

Satelitní mapa Toukari

název bez diakritiky: Toukari
správní zařazení: Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 32' 0" North, 21° 46' 0" East

Toukari a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ToukariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Toukari. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Toukari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 32' 0" North, 21° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Toukari v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Toukari

Hotely Toukari: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Toukari: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Toukari, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Toukari Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Toukari. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Toukari

3D mapa Toukari v Google Earth

satelitní 3D mapa Toukari, Finsko

3D mapa ToukariGoogle Earth – podívejte se na Toukari z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Toukari dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Toukari shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Toukari, Finsko v Google Earth »

Letiště Toukari a okolí

Letiště ve městě Toukari a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Toukari říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Toukari (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Toukari a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Toukari

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Toukari: textový odkaz

satelitní mapu Toukari: obrázkový odkaz

satelitní mapu Toukari

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Toukari: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Toukari: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Toukari: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tumu-ri v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Chappells v oblasti Newberry County, South Carolina, Spojené státy americké
  3. Nbawp Ga v oblasti Sumpranbum, Kachin, Barma
  4. Selong v oblasti Jakarta Barat, Dki Jakarta, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.