3D mapa Åbo

Satelitní mapa Åbo

název bez diakritiky: Abo
správní zařazení: Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 27' 0" North, 22° 17' 0" East

Åbo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Åbo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 27' 0" North, 22° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Åbo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Åbo

Hotely Åbo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Åbo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Åbo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Åbo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Åbo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Åbo

3D mapa Åbo v Google Earth

satelitní 3D mapa Åbo, Finsko

3D mapa ÅboGoogle Earth – podívejte se na Åbo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Åbo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Åbo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Åbo, Finsko v Google Earth »

Letiště Åbo a okolí

Letiště ve městě Åbo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Åbo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Åbo (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Åbo a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Åbo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Åbo: textový odkaz

satelitní mapu Åbo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Åbo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Åbo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Åbo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Åbo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dila-Broukro v oblasti Botro, Bouake, Pobřeží slonoviny
  2. Busenhausen v oblasti Altenkirchen, Koblenz, Rheinland-Pfalz, Německo
  3. Six v oblasti McDowell County, West Virginia, Spojené státy americké
  4. Abadin v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.