3D mapa Popinniemi

Satelitní mapa Popinniemi

název bez diakritiky: Popinniemi
správní zařazení: Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 29' 30" North, 26° 57' 53" East

Popinniemi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PopinniemiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Popinniemi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Popinniemi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 29' 30" North, 26° 57' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Popinniemi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Popinniemi

Hotely Popinniemi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Popinniemi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Popinniemi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Popinniemi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Popinniemi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Popinniemi

3D mapa Popinniemi v Google Earth

satelitní 3D mapa Popinniemi, Finsko

3D mapa PopinniemiGoogle Earth – podívejte se na Popinniemi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Popinniemi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Popinniemi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Popinniemi, Finsko v Google Earth »

Letiště Popinniemi a okolí

Letiště ve městě Popinniemi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Popinniemi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Popinniemi (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Popinniemi a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Popinniemi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Popinniemi: textový odkaz

satelitní mapu Popinniemi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Popinniemi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Popinniemi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Popinniemi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Popinniemi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fontaine-Notre-Dame v oblasti Saint-Quentin, Aisne, Picardie, Francie
  2. Paclapata v oblasti Ica, Ica, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.