3D mapa Trédias

Satelitní mapa Trédias

název bez diakritiky: Tredias
správní zařazení: Dinan, Cotes-dArmor, Bretagne, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 21' 0" North, 2° 14' 0" West

Trédias a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TrediasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Trédias. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tredias, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dinan, Cotes-dArmor, Bretagne, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 21' 0" North, 2° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Trédias v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Trédias

Hotely Trédias: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trédias: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trédias, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trédias Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trédias. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Trédias

3D mapa Trédias v Google Earth

satelitní 3D mapa Trédias, Francie

3D mapa TrédiasGoogle Earth – podívejte se na Trédias z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Trédias dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Trédias shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Trédias, Francie v Google Earth »

Letiště Trédias a okolí

Letiště ve městě Trédias a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trédias říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trédias (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Trédias a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Trédias

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Trédias: textový odkaz

satelitní mapu Trédias: obrázkový odkaz

satelitní mapu Trédias

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Trédias: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Trédias: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Trédias: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nova Olimpia v oblasti Barra Dos Bugre, Mato Grosso, Brazílie
  2. Jatta v oblasti Khyber, F.a.T.a., Pákistán
  3. Dolorosa v oblasti Nuflo de Chavez, Santa Cruz, Bolívie
  4. Goods Mill v oblasti Page County, Virginia, Spojené státy americké
  5. Pervomayskoye v oblasti Novgorodskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  6. Besvica v oblasti Demir Kapija, Negotino, Makedonie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.