3D mapa Petit Rouvre

Satelitní mapa Petit Rouvre

název bez diakritiky: Petit Rouvre
správní zařazení: Tours, Indre-et-Loire, Centre, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 14' 0" North, 0° 52' 0" East

Petit Rouvre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Petit RouvreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petit Rouvre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petit Rouvre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tours, Indre-et-Loire, Centre, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 14' 0" North, 0° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petit Rouvre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petit Rouvre

Hotely Petit Rouvre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petit Rouvre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petit Rouvre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petit Rouvre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petit Rouvre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petit Rouvre

3D mapa Petit Rouvre v Google Earth

satelitní 3D mapa Petit Rouvre, Francie

3D mapa Petit RouvreGoogle Earth – podívejte se na Petit Rouvre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petit Rouvre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petit Rouvre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petit Rouvre, Francie v Google Earth »

Letiště Petit Rouvre a okolí

Letiště ve městě Petit Rouvre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petit Rouvre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petit Rouvre (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petit Rouvre a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petit Rouvre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petit Rouvre: textový odkaz

satelitní mapu Petit Rouvre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petit Rouvre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petit Rouvre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petit Rouvre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petit Rouvre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lirabi v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán
  2. Turi v oblasti Calama, El Loa, Chile

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.