3D mapa Pontoise

Satelitní mapa Pontoise

název bez diakritiky: Pontoise
správní zařazení: Pontoise, Val-dOise, Ile-de-France, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 3' 0" North, 2° 6' 0" East

Pontoise a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PontoiseVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pontoise. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pontoise, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pontoise, Val-dOise, Ile-de-France, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 3' 0" North, 2° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pontoise v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pontoise

Hotely Pontoise: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pontoise: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pontoise, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pontoise Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pontoise. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pontoise

3D mapa Pontoise v Google Earth

satelitní 3D mapa Pontoise, Francie

3D mapa PontoiseGoogle Earth – podívejte se na Pontoise z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pontoise dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pontoise shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pontoise, Francie v Google Earth »

Letiště Pontoise a okolí

Letiště ve městě Pontoise a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pontoise říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pontoise (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pontoise a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pontoise

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pontoise: textový odkaz

satelitní mapu Pontoise: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pontoise

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pontoise: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pontoise: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pontoise: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Anta v oblasti Tarma, Junin, Peru
  2. Kalicharanpur v oblasti Jhenaidaha Zl, Khulna Div, Bangladéš
  3. Rimmehuse v oblasti Pandrup, Nordjylland, Dánsko
  4. Sangbok-tong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.