3D mapa Le Pinier

Satelitní mapa Le Pinier

název bez diakritiky: Le Pinier
správní zařazení: Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 30' 0" North, 0° 27' 0" East

Le Pinier a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Le PinierVítejte na stránce věnované satelitní mapě Le Pinier. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Le Pinier, administrativně je místo zařazeno do oblasti Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 30' 0" North, 0° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Le Pinier v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Le Pinier

Hotely Le Pinier: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Le Pinier: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Le Pinier, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Le Pinier Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Le Pinier. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Le Pinier

3D mapa Le Pinier v Google Earth

satelitní 3D mapa Le Pinier, Francie

3D mapa Le PinierGoogle Earth – podívejte se na Le Pinier z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Le Pinier dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Le Pinier shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Le Pinier, Francie v Google Earth »

Letiště Le Pinier a okolí

Letiště ve městě Le Pinier a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Le Pinier říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Le Pinier (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Le Pinier a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Le Pinier

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Le Pinier: textový odkaz

satelitní mapu Le Pinier: obrázkový odkaz

satelitní mapu Le Pinier

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Le Pinier: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Le Pinier: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Le Pinier: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Monocacy v oblasti Berks County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Huangqu v oblasti Dunhuang, Gansu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.