3D mapa Pierrefeu

Satelitní mapa Pierrefeu

název bez diakritiky: Pierrefeu
správní zařazení: Nice, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 52' 0" North, 7° 5' 0" East

Pierrefeu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PierrefeuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pierrefeu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pierrefeu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nice, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 52' 0" North, 7° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pierrefeu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pierrefeu

Hotely Pierrefeu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pierrefeu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pierrefeu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pierrefeu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pierrefeu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pierrefeu

3D mapa Pierrefeu v Google Earth

satelitní 3D mapa Pierrefeu, Francie

3D mapa PierrefeuGoogle Earth – podívejte se na Pierrefeu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pierrefeu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pierrefeu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pierrefeu, Francie v Google Earth »

Letiště Pierrefeu a okolí

Letiště ve městě Pierrefeu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pierrefeu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pierrefeu (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pierrefeu a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pierrefeu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pierrefeu: textový odkaz

satelitní mapu Pierrefeu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pierrefeu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pierrefeu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pierrefeu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pierrefeu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sapo-Bumba v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Newtown v oblasti Shasta County, California, Spojené státy americké
  3. Gaogang v oblasti Pinghe, Fujian, Čína
  4. Maguruwala v oblasti North Western, Srí Lanka
  5. Dongjiacun v oblasti Neiqiu, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.