3D mapa Malimba

Satelitní mapa Malimba

název bez diakritiky: Malimba
správní zařazení: Doutsila (Mabanda), Nyanga, Gabun, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 5' 0" South, 11° 37' 0" East

Malimba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MalimbaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malimba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malimba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Doutsila (Mabanda), Nyanga, Gabun, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 5' 0" South, 11° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malimba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malimba

Hotely Malimba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malimba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malimba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malimba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malimba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malimba

3D mapa Malimba v Google Earth

satelitní 3D mapa Malimba, Gabun

3D mapa MalimbaGoogle Earth – podívejte se na Malimba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malimba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malimba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malimba, Gabun v Google Earth »

Letiště Malimba a okolí

Letiště ve městě Malimba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malimba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malimba (Gabun)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malimba a celou oblast Gabun. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malimba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malimba: textový odkaz

satelitní mapu Malimba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malimba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malimba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malimba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malimba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fitkulino v oblasti Iglinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  2. Varnons v oblasti Shelby County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Tulare Beach v oblasti Snohomish County, Washington, Spojené státy americké
  4. Tondo v oblasti Louvakou (Loubomo), Niari, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.