3D mapa Brofoyedru

Satelitní mapa Brofoyedru

název bez diakritiky: Brofoyedru
správní zařazení: Adansi, Ashanti, Ghana, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 6' 0" North, 1° 35' 0" West

Brofoyedru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BrofoyedruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Brofoyedru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Brofoyedru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Adansi, Ashanti, Ghana, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 6' 0" North, 1° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Brofoyedru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Brofoyedru

Hotely Brofoyedru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Brofoyedru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brofoyedru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Brofoyedru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brofoyedru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Brofoyedru v Google Earth

satelitní 3D mapa Brofoyedru, Ghana

3D mapa BrofoyedruGoogle Earth – podívejte se na Brofoyedru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Brofoyedru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Brofoyedru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Brofoyedru, Ghana v Google Earth »

Letiště Brofoyedru a okolí

Letiště ve městě Brofoyedru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Brofoyedru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Brofoyedru (Ghana)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Brofoyedru a celou oblast Ghana. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Brofoyedru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Brofoyedru: textový odkaz

satelitní mapu Brofoyedru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Brofoyedru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Brofoyedru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Brofoyedru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Brofoyedru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ovit v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie
  2. San Jose v oblasti Pampanga, Region 3, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.