3D mapa Jaheta

Satelitní mapa Jaheta

název bez diakritiky: Jaheta
správní zařazení: Tongu, Volta, Ghana, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 11' 0" North, 0° 32' 0" East

Jaheta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JahetaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jaheta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jaheta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tongu, Volta, Ghana, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 11' 0" North, 0° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jaheta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jaheta

Hotely Jaheta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jaheta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jaheta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jaheta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jaheta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Jaheta v Google Earth

satelitní 3D mapa Jaheta, Ghana

3D mapa JahetaGoogle Earth – podívejte se na Jaheta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jaheta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jaheta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jaheta, Ghana v Google Earth »

Letiště Jaheta a okolí

Letiště ve městě Jaheta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jaheta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jaheta (Ghana)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jaheta a celou oblast Ghana. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jaheta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jaheta: textový odkaz

satelitní mapu Jaheta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jaheta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jaheta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jaheta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jaheta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Madina v oblasti Wuli, Upper River, Gambie
  2. Potrero de Olla v oblasti Remedios, Chiriqui, Panama
  3. Valirkan v oblasti Mazandaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.