3D mapa Serebrianoe

Satelitní mapa Serebrianoe

název bez diakritiky: Serebrianoe
správní zařazení: Abkhaz ASSR, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 43° 21' 53" North, 40° 49' 11" East

Serebrianoe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SerebrianoeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Serebrianoe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Serebrianoe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Abkhaz ASSR, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 21' 53" North, 40° 49' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Serebrianoe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Serebrianoe

Hotely Serebrianoe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Serebrianoe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Serebrianoe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Serebrianoe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Serebrianoe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Serebrianoe

3D mapa Serebrianoe v Google Earth

satelitní 3D mapa Serebrianoe, Gruzie

3D mapa SerebrianoeGoogle Earth – podívejte se na Serebrianoe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Serebrianoe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Serebrianoe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Serebrianoe, Gruzie v Google Earth »

Letiště Serebrianoe a okolí

Letiště ve městě Serebrianoe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Serebrianoe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Serebrianoe (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Serebrianoe a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Serebrianoe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Serebrianoe: textový odkaz

satelitní mapu Serebrianoe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Serebrianoe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Serebrianoe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Serebrianoe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Serebrianoe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xialiang v oblasti Shaoyang, Hunan, Čína
  2. Ban Paksit v oblasti Ngeune, Sayabouri, Laos
  3. Chaunggwa v oblasti Pauk, Magwe, Barma
  4. Hamlet Lakes v oblasti Randolph County, North Carolina, Spojené státy americké
  5. Ban Nakong v oblasti Yot Ou, Phongsaly, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.