3D mapa Kachret'i

Satelitní mapa Kachret'i

název bez diakritiky: Kachret'i
správní zařazení: Georgia Territories, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 41° 38' 55" North, 45° 40' 49" East

Kachret'i a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kachret'iVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kachret'i. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kachret'i, administrativně je místo zařazeno do oblasti Georgia Territories, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 38' 55" North, 45° 40' 49" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kachret'i v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kachret'i

Hotely Kachret'i: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kachret'i: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kachret'i, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kachret'i Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kachret'i. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kachret'i

3D mapa Kachret'i v Google Earth

satelitní 3D mapa Kachret'i, Gruzie

3D mapa Kachret'iGoogle Earth – podívejte se na Kachret'i z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kachret'i dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kachret'i shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kachret'i, Gruzie v Google Earth »

Letiště Kachret'i a okolí

Letiště ve městě Kachret'i a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kachret'i říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kachret'i (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kachret'i a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kachret'i

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kachret'i: textový odkaz

satelitní mapu Kachret'i: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kachret'i

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kachret'i: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kachret'i: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kachret'i: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alsta v oblasti Ostersund Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko
  2. Boyawaza-Moke v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Wiley Court v oblasti Salem City, Virginia, Spojené státy americké
  4. Ban Houayko v oblasti Pha Oudom, Bokeo, Laos
  5. Olinda v oblasti Carauari, Amazonas, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.