3D mapa Pila Seca

Satelitní mapa Pila Seca

název bez diakritiky: Pila Seca
správní zařazení: Chuarrancho, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 51' 0" North, 90° 30' 0" West

Pila Seca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pila SecaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pila Seca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pila Seca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chuarrancho, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 51' 0" North, 90° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pila Seca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pila Seca

Hotely Pila Seca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pila Seca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pila Seca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pila Seca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pila Seca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pila Seca

3D mapa Pila Seca v Google Earth

satelitní 3D mapa Pila Seca, Guatemala

3D mapa Pila SecaGoogle Earth – podívejte se na Pila Seca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pila Seca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pila Seca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pila Seca, Guatemala v Google Earth »

Letiště Pila Seca a okolí

Letiště ve městě Pila Seca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pila Seca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pila Seca (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pila Seca a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pila Seca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pila Seca: textový odkaz

satelitní mapu Pila Seca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pila Seca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pila Seca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pila Seca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pila Seca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kuchi v oblasti Maiyama, Kebbi, Nigérie
  2. Bhatnyudang v oblasti Garhwal, Uttar Pradesh, Indie
  3. Amaguana v oblasti Ruminahui, Pichincha, Ekvádor
  4. Yakala v oblasti Koinadugu, Northern, Sierra Leone

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.