3D mapa Canchón

Satelitní mapa Canchón

název bez diakritiky: Canchon
správní zařazení: Fraijanes, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 32' 0" North, 90° 28' 0" West

Canchón a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CanchonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Canchón. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Canchon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fraijanes, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 32' 0" North, 90° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Canchón v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Canchón

Hotely Canchón: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Canchón: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Canchón, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Canchón Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Canchón. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Canchón

3D mapa Canchón v Google Earth

satelitní 3D mapa Canchón, Guatemala

3D mapa CanchónGoogle Earth – podívejte se na Canchón z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Canchón dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Canchón shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Canchón, Guatemala v Google Earth »

Letiště Canchón a okolí

Letiště ve městě Canchón a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Canchón říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Canchón (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Canchón a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Canchón

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Canchón: textový odkaz

satelitní mapu Canchón: obrázkový odkaz

satelitní mapu Canchón

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Canchón: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Canchón: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Canchón: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sinsong-ni v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  2. Al Fadadinah v oblasti Ash Sharqiyah (Sharkia), Lower Egypt, Egypt
  3. Iparapa v oblasti Bambari, Ouaka, Středoafrická republika
  4. Mazra`at al Qunaytirah v oblasti Lebanon, Libanon

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.