3D mapa Pampumay

Satelitní mapa Pampumay

název bez diakritiky: Pampumay
správní zařazení: Fraijanes, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 27' 0" North, 90° 29' 0" West

Pampumay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PampumayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pampumay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pampumay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fraijanes, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 27' 0" North, 90° 29' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pampumay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pampumay

Hotely Pampumay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pampumay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pampumay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pampumay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pampumay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pampumay

3D mapa Pampumay v Google Earth

satelitní 3D mapa Pampumay, Guatemala

3D mapa PampumayGoogle Earth – podívejte se na Pampumay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pampumay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pampumay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pampumay, Guatemala v Google Earth »

Letiště Pampumay a okolí

Letiště ve městě Pampumay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pampumay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pampumay (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pampumay a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pampumay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pampumay: textový odkaz

satelitní mapu Pampumay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pampumay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pampumay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pampumay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pampumay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neuhof v oblasti Bayreuth, Oberfranken, Bayern, Německo
  2. Ban Kadae Chae v oblasti Surat Thani, Southern, Thajsko
  3. Shekari v oblasti Gilan, Írán
  4. Evinayong v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.