3D mapa Llano de Ánimas

Satelitní mapa Llano de Ánimas

název bez diakritiky: Llano de Animas
správní zařazení: Lago Amatitlan, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 28' 0" North, 90° 36' 0" West

Llano de Ánimas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Llano de AnimasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Llano de Ánimas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Llano de Animas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lago Amatitlan, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 28' 0" North, 90° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Llano de Ánimas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Llano de Ánimas

Hotely Llano de Ánimas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Llano de Ánimas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Llano de Ánimas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Llano de Ánimas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Llano de Ánimas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Llano de Ánimas

3D mapa Llano de Ánimas v Google Earth

satelitní 3D mapa Llano de Ánimas, Guatemala

3D mapa Llano de ÁnimasGoogle Earth – podívejte se na Llano de Ánimas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Llano de Ánimas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Llano de Ánimas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Llano de Ánimas, Guatemala v Google Earth »

Letiště Llano de Ánimas a okolí

Letiště ve městě Llano de Ánimas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Llano de Ánimas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Llano de Ánimas (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Llano de Ánimas a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Llano de Ánimas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Llano de Ánimas: textový odkaz

satelitní mapu Llano de Ánimas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Llano de Ánimas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Llano de Ánimas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Llano de Ánimas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Llano de Ánimas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Soni-dong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Cheshmeh Kuzan-e `Olya v oblasti Lorestan, Írán
  3. Katinda v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Sikawili v oblasti Kalomo, Southern, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.