3D mapa Sacoj

Satelitní mapa Sacoj

název bez diakritiky: Sacoj
správní zařazení: Mixco, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 42' 0" North, 90° 32' 0" West

Sacoj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SacojVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sacoj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sacoj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mixco, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 42' 0" North, 90° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sacoj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sacoj

Hotely Sacoj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sacoj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sacoj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sacoj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sacoj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sacoj

3D mapa Sacoj v Google Earth

satelitní 3D mapa Sacoj, Guatemala

3D mapa SacojGoogle Earth – podívejte se na Sacoj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sacoj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sacoj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sacoj, Guatemala v Google Earth »

Letiště Sacoj a okolí

Letiště ve městě Sacoj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sacoj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sacoj (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sacoj a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sacoj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sacoj: textový odkaz

satelitní mapu Sacoj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sacoj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sacoj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sacoj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sacoj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rigan Mallam Shehu v oblasti Darazo, Bauchi, Nigérie
  2. Agosa v oblasti Techiman, Brong Ahafo, Ghana
  3. Goth Haji Saifal Jamali v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.