3D mapa San José del Golfo

Satelitní mapa San José del Golfo

název bez diakritiky: San Jose del Golfo
správní zařazení: Sn Jose El Golfo, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 45' 46" North, 90° 22' 35" West

San José del Golfo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Jose del GolfoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San José del Golfo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Jose del Golfo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sn Jose El Golfo, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 45' 46" North, 90° 22' 35" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San José del Golfo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San José del Golfo

Hotely San José del Golfo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San José del Golfo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San José del Golfo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San José del Golfo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San José del Golfo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San José del Golfo

3D mapa San José del Golfo v Google Earth

satelitní 3D mapa San José del Golfo, Guatemala

3D mapa San José del GolfoGoogle Earth – podívejte se na San José del Golfo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San José del Golfo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San José del Golfo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San José del Golfo, Guatemala v Google Earth »

Letiště San José del Golfo a okolí

Letiště ve městě San José del Golfo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San José del Golfo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San José del Golfo (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San José del Golfo a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San José del Golfo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San José del Golfo: textový odkaz

satelitní mapu San José del Golfo: obrázkový odkaz

satelitní mapu San José del Golfo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San José del Golfo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San José del Golfo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San José del Golfo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Arak v oblasti Telemark, Norsko
  2. Zahorie v oblasti Senica, Trnava, Slovensko
  3. Keradeh v oblasti Fars, Írán
  4. Hermanky v oblasti Česká Lípa, Liberecký kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.