3D mapa Petén

Satelitní mapa Petén

název bez diakritiky: Peten
správní zařazení: Sn Jose Pinula, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 37' 0" North, 90° 17' 0" West

Petén a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PetenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petén. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Peten, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sn Jose Pinula, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 37' 0" North, 90° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petén v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petén

Hotely Petén: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petén: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petén, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petén Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petén. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petén

3D mapa Petén v Google Earth

satelitní 3D mapa Petén, Guatemala

3D mapa PeténGoogle Earth – podívejte se na Petén z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petén dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petén shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petén, Guatemala v Google Earth »

Letiště Petén a okolí

Letiště ve městě Petén a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petén říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petén (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petén a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petén

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petén: textový odkaz

satelitní mapu Petén: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petén

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petén: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petén: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petén: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Great Bricett v oblasti Suffolk County, East Anglia, England, Velká Británie
  2. Wilfersdorf v oblasti Tulln, Niederosterreich, Rakousko
  3. Mingaca v oblasti Ngauma, Nassa, Mozambik
  4. Sitaldanga v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  5. Puga v oblasti Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Indie
  6. Grab v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.