3D mapa Carrizalito

Satelitní mapa Carrizalito

název bez diakritiky: Carrizalito
správní zařazení: La Union, Zacapa, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 15° 1' 0" North, 89° 13' 0" West

Carrizalito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CarrizalitoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Carrizalito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Carrizalito, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Union, Zacapa, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 1' 0" North, 89° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Carrizalito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Carrizalito

Hotely Carrizalito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Carrizalito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Carrizalito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Carrizalito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Carrizalito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Carrizalito

3D mapa Carrizalito v Google Earth

satelitní 3D mapa Carrizalito, Guatemala

3D mapa CarrizalitoGoogle Earth – podívejte se na Carrizalito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Carrizalito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Carrizalito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Carrizalito, Guatemala v Google Earth »

Letiště Carrizalito a okolí

Letiště ve městě Carrizalito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Carrizalito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Carrizalito (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Carrizalito a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Carrizalito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Carrizalito: textový odkaz

satelitní mapu Carrizalito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Carrizalito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Carrizalito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Carrizalito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Carrizalito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Prasat v oblasti Svay Rieng (DC), Svay Rieng, Kambodža
  2. Hannah v oblasti Florence County, South Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.