3D mapa Santo Tomás

Satelitní mapa Santo Tomás

název bez diakritiky: Santo Tomas
správní zařazení: San Diego, Zacapa, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 50' 0" North, 89° 43' 0" West

Santo Tomás a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santo TomasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santo Tomás. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santo Tomas, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Diego, Zacapa, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 50' 0" North, 89° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santo Tomás v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santo Tomás

Hotely Santo Tomás: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santo Tomás: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santo Tomás, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santo Tomás Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santo Tomás. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santo Tomás

3D mapa Santo Tomás v Google Earth

satelitní 3D mapa Santo Tomás, Guatemala

3D mapa Santo TomásGoogle Earth – podívejte se na Santo Tomás z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santo Tomás dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santo Tomás shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santo Tomás, Guatemala v Google Earth »

Letiště Santo Tomás a okolí

Letiště ve městě Santo Tomás a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santo Tomás říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santo Tomás (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santo Tomás a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santo Tomás

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santo Tomás: textový odkaz

satelitní mapu Santo Tomás: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santo Tomás

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santo Tomás: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Tomás: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Tomás: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hauptendorf v oblasti Erlangen-Hochstadt, Mittelfranken, Bayern, Německo
  2. Sharegeh v oblasti Kordestan, Írán
  3. Sovetsk v oblasti Nemanskiy rayon, Kaliningradskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.