3D mapa Saint Peter Port

Satelitní mapa Saint Peter Port

název bez diakritiky: Saint Peter Port
správní zařazení: Guernsey, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 27' 0" North, 2° 32' 0" West

Saint Peter Port a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Saint Peter PortVítejte na stránce věnované satelitní mapě Saint Peter Port. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Saint Peter Port, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guernsey, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 27' 0" North, 2° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Saint Peter Port v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Saint Peter Port

Hotely Saint Peter Port: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Saint Peter Port: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint Peter Port, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Saint Peter Port Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint Peter Port. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Saint Peter Port

3D mapa Saint Peter Port v Google Earth

satelitní 3D mapa Saint Peter Port, Guernsey

3D mapa Saint Peter PortGoogle Earth – podívejte se na Saint Peter Port z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Saint Peter Port dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Saint Peter Port shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Saint Peter Port, Guernsey v Google Earth »

Letiště Saint Peter Port a okolí

Letiště ve městě Saint Peter Port a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Saint Peter Port říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Saint Peter Port (Guernsey)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Saint Peter Port a celou oblast Guernsey. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Saint Peter Port

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Saint Peter Port: textový odkaz

satelitní mapu Saint Peter Port: obrázkový odkaz

satelitní mapu Saint Peter Port

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Saint Peter Port: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint Peter Port: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint Peter Port: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guichuan v oblasti Baoji, Shaanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.