3D mapa Tantã Cossé Bacari

Satelitní mapa Tantã Cossé Bacari

název bez diakritiky: Tanta Cosse Bacari
správní zařazení: Bafata, Bafata, Guinea-Bissau, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 15' 0" North, 14° 33' 0" West

Tantã Cossé Bacari a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tanta Cosse BacariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tantã Cossé Bacari. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tanta Cosse Bacari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bafata, Bafata, Guinea-Bissau, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 15' 0" North, 14° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tantã Cossé Bacari v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tantã Cossé Bacari

Hotely Tantã Cossé Bacari: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tantã Cossé Bacari: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tantã Cossé Bacari, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tantã Cossé Bacari Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tantã Cossé Bacari. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tantã Cossé Bacari

3D mapa Tantã Cossé Bacari v Google Earth

satelitní 3D mapa Tantã Cossé Bacari, Guinea-Bissau

3D mapa Tantã Cossé BacariGoogle Earth – podívejte se na Tantã Cossé Bacari z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tantã Cossé Bacari dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tantã Cossé Bacari shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tantã Cossé Bacari, Guinea-Bissau v Google Earth »

Letiště Tantã Cossé Bacari a okolí

Letiště ve městě Tantã Cossé Bacari a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tantã Cossé Bacari říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tantã Cossé Bacari (Guinea-Bissau)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tantã Cossé Bacari a celou oblast Guinea-Bissau. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tantã Cossé Bacari

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari: textový odkaz

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tantã Cossé Bacari: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oro v oblasti Central, Papua Nová Guinea
  2. Pepelka v oblasti Targoviste, Bulharsko
  3. Pinanaan v oblasti Masbate, Region 5, Filipíny
  4. Dar Joveh v oblasti Fars, Írán
  5. Sanpeng v oblasti Xing An, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.