3D mapa Batíjaque

Satelitní mapa Batíjaque

název bez diakritiky: Batijaque
správní zařazení: Bula, Cacheu, Guinea-Bissau, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 5' 0" North, 15° 44' 0" West

Batíjaque a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BatijaqueVítejte na stránce věnované satelitní mapě Batíjaque. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Batijaque, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bula, Cacheu, Guinea-Bissau, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 5' 0" North, 15° 44' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Batíjaque v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Batíjaque

Hotely Batíjaque: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Batíjaque: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Batíjaque, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Batíjaque Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Batíjaque. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Batíjaque

3D mapa Batíjaque v Google Earth

satelitní 3D mapa Batíjaque, Guinea-Bissau

3D mapa BatíjaqueGoogle Earth – podívejte se na Batíjaque z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Batíjaque dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Batíjaque shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Batíjaque, Guinea-Bissau v Google Earth »

Letiště Batíjaque a okolí

Letiště ve městě Batíjaque a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Batíjaque říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Batíjaque (Guinea-Bissau)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Batíjaque a celou oblast Guinea-Bissau. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Batíjaque

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Batíjaque: textový odkaz

satelitní mapu Batíjaque: obrázkový odkaz

satelitní mapu Batíjaque

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Batíjaque: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Batíjaque: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Batíjaque: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Avelas de Ambom v oblasti Guarda, Beira Interior Norte, Centro, Portugalsko
  2. Ampozasaha v oblasti Ifanadiana, Fianarantsoa, Madagaskar
  3. Ellenwood Homes v oblasti Clayton County, Georgia, Spojené státy americké
  4. Liujiapu v oblasti Lingtai, Gansu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.