3D mapa Rose Hall

Satelitní mapa Rose Hall

název bez diakritiky: Rose Hall
správní zařazení: VI-2 East CanjeE.C.Berb, East Berbicecorentyne, Guyana, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 6° 16' 0" North, 57° 21' 0" West

Rose Hall a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rose HallVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rose Hall. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rose Hall, administrativně je místo zařazeno do oblasti VI-2 East CanjeE.C.Berb, East Berbicecorentyne, Guyana, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 16' 0" North, 57° 21' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rose Hall v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rose Hall

Hotely Rose Hall: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rose Hall: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rose Hall, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rose Hall Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rose Hall. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rose Hall

3D mapa Rose Hall v Google Earth

satelitní 3D mapa Rose Hall, Guyana

3D mapa Rose HallGoogle Earth – podívejte se na Rose Hall z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rose Hall dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rose Hall shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rose Hall, Guyana v Google Earth »

Letiště Rose Hall a okolí

Letiště ve městě Rose Hall a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rose Hall říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rose Hall (Guyana)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rose Hall a celou oblast Guyana. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rose Hall

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rose Hall: textový odkaz

satelitní mapu Rose Hall: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rose Hall

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rose Hall: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rose Hall: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rose Hall: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Meukomancang v oblasti Aceh Besar, Aceh, Indonésie
  2. Mourniai v oblasti Lasithi, Kriti, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.