3D mapa Lasse Pied

Satelitní mapa Lasse Pied

název bez diakritiky: Lasse Pied
správní zařazení: Nord-Ouest, Haiti, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 47' 0" North, 73° 12' 0" West

Lasse Pied a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lasse PiedVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lasse Pied. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lasse Pied, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nord-Ouest, Haiti, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 47' 0" North, 73° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lasse Pied v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lasse Pied

Hotely Lasse Pied: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lasse Pied: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lasse Pied, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lasse Pied Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lasse Pied. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lasse Pied

3D mapa Lasse Pied v Google Earth

satelitní 3D mapa Lasse Pied, Haiti

3D mapa Lasse PiedGoogle Earth – podívejte se na Lasse Pied z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lasse Pied dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lasse Pied shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lasse Pied, Haiti v Google Earth »

Letiště Lasse Pied a okolí

Letiště ve městě Lasse Pied a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lasse Pied říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lasse Pied (Haiti)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lasse Pied a celou oblast Haiti. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lasse Pied

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lasse Pied: textový odkaz

satelitní mapu Lasse Pied: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lasse Pied

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lasse Pied: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lasse Pied: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lasse Pied: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Debalovsk v oblasti Rostovskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko
  2. Andrews v oblasti Camden County, New Jersey, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.