3D mapa Bordes

Satelitní mapa Bordes

název bez diakritiky: Bordes
správní zařazení: Nord, Haiti, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 37' 0" North, 72° 14' 0" West

Bordes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BordesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bordes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bordes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nord, Haiti, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 37' 0" North, 72° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bordes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bordes

Hotely Bordes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bordes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bordes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bordes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bordes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bordes

3D mapa Bordes v Google Earth

satelitní 3D mapa Bordes, Haiti

3D mapa BordesGoogle Earth – podívejte se na Bordes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bordes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bordes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bordes, Haiti v Google Earth »

Letiště Bordes a okolí

Letiště ve městě Bordes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bordes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bordes (Haiti)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bordes a celou oblast Haiti. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bordes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bordes: textový odkaz

satelitní mapu Bordes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bordes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bordes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bordes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bordes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Piotta v oblasti Ticino, Tessin, Švýcarsko
  2. Germej v oblasti Kavaje, Albánie
  3. San Juan Despi v oblasti Barcelona, Cataluna, Španělsko
  4. Lookout Heights v oblasti Kenton County, Kentucky, Spojené státy americké
  5. Al Mawdhar v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  6. Albania v oblasti Tumaco, Narino, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.