3D mapa Malanga

Satelitní mapa Malanga

název bez diakritiky: Malanga
správní zařazení: Sud-Est, Haiti, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 23' 54" North, 72° 24' 1" West

Malanga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MalangaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malanga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malanga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sud-Est, Haiti, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 23' 54" North, 72° 24' 1" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malanga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malanga

Hotely Malanga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malanga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malanga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malanga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malanga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malanga

3D mapa Malanga v Google Earth

satelitní 3D mapa Malanga, Haiti

3D mapa MalangaGoogle Earth – podívejte se na Malanga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malanga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malanga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malanga, Haiti v Google Earth »

Letiště Malanga a okolí

Letiště ve městě Malanga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malanga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malanga (Haiti)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malanga a celou oblast Haiti. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malanga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malanga: textový odkaz

satelitní mapu Malanga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malanga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malanga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malanga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malanga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nongp'yong-dong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Downing (historical) v oblasti Warren County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Har-Us v oblasti Uvs, Mongolsko
  4. Poum v oblasti Lai, Tandjile, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.