3D mapa El Peñón

Satelitní mapa El Peñón

název bez diakritiky: El Penon
správní zařazení: La Trinidad, Comayagua, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 42' 0" North, 87° 43' 0" West

El Peñón a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El PenonVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Peñón. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Penon, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Trinidad, Comayagua, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 42' 0" North, 87° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Peñón v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Peñón

Hotely El Peñón: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Peñón: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Peñón, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Peñón Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Peñón. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Peñón

3D mapa El Peñón v Google Earth

satelitní 3D mapa El Peñón, Honduras

3D mapa El PeñónGoogle Earth – podívejte se na El Peñón z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Peñón dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Peñón shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Peñón, Honduras v Google Earth »

Letiště El Peñón a okolí

Letiště ve městě El Peñón a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Peñón říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Peñón (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Peñón a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Peñón

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Peñón: textový odkaz

satelitní mapu El Peñón: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Peñón

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Peñón: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Peñón: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Peñón: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.