3D mapa El Plan del Jarro

Satelitní mapa El Plan del Jarro

název bez diakritiky: El Plan del Jarro
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 44' 0" North, 89° 1' 0" West

El Plan del Jarro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El Plan del JarroVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Plan del Jarro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Plan del Jarro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 44' 0" North, 89° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Plan del Jarro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Plan del Jarro

Hotely El Plan del Jarro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Plan del Jarro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Plan del Jarro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Plan del Jarro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Plan del Jarro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Plan del Jarro

3D mapa El Plan del Jarro v Google Earth

satelitní 3D mapa El Plan del Jarro, Honduras

3D mapa El Plan del JarroGoogle Earth – podívejte se na El Plan del Jarro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Plan del Jarro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Plan del Jarro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Plan del Jarro, Honduras v Google Earth »

Letiště El Plan del Jarro a okolí

Letiště ve městě El Plan del Jarro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Plan del Jarro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Plan del Jarro (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Plan del Jarro a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Plan del Jarro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Plan del Jarro: textový odkaz

satelitní mapu El Plan del Jarro: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Plan del Jarro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Plan del Jarro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Plan del Jarro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Plan del Jarro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plainoiseau v oblasti Lons-le-Saunier, Jura, Franche-Comte, Francie
  2. P'algol-tong v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.