3D mapa La Cumbre de San Juan

Satelitní mapa La Cumbre de San Juan

název bez diakritiky: La Cumbre de San Juan
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 44' 0" North, 89° 5' 0" West

La Cumbre de San Juan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La Cumbre de San JuanVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Cumbre de San Juan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Cumbre de San Juan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 44' 0" North, 89° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Cumbre de San Juan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Cumbre de San Juan

Hotely La Cumbre de San Juan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Cumbre de San Juan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Cumbre de San Juan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Cumbre de San Juan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Cumbre de San Juan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Cumbre de San Juan

3D mapa La Cumbre de San Juan v Google Earth

satelitní 3D mapa La Cumbre de San Juan, Honduras

3D mapa La Cumbre de San JuanGoogle Earth – podívejte se na La Cumbre de San Juan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Cumbre de San Juan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Cumbre de San Juan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Cumbre de San Juan, Honduras v Google Earth »

Letiště La Cumbre de San Juan a okolí

Letiště ve městě La Cumbre de San Juan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Cumbre de San Juan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Cumbre de San Juan (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Cumbre de San Juan a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Cumbre de San Juan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Cumbre de San Juan: textový odkaz

satelitní mapu La Cumbre de San Juan: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Cumbre de San Juan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Cumbre de San Juan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Cumbre de San Juan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Cumbre de San Juan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jiangshe v oblasti Xiangtan, Hunan, Čína
  2. Las Barras v oblasti Agua Prieta, Sonora, Mexiko
  3. Il-li v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Belltown Woods v oblasti New Castle County, Delaware, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.