3D mapa Los Vertientes

Satelitní mapa Los Vertientes

název bez diakritiky: Los Vertientes
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 46' 0" North, 89° 4' 0" West

Los Vertientes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los VertientesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Vertientes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Vertientes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 46' 0" North, 89° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Vertientes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Vertientes

Hotely Los Vertientes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Vertientes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Vertientes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Vertientes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Vertientes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Vertientes

3D mapa Los Vertientes v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Vertientes, Honduras

3D mapa Los VertientesGoogle Earth – podívejte se na Los Vertientes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Vertientes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Vertientes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Vertientes, Honduras v Google Earth »

Letiště Los Vertientes a okolí

Letiště ve městě Los Vertientes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Vertientes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Vertientes (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Vertientes a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Vertientes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Vertientes: textový odkaz

satelitní mapu Los Vertientes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Vertientes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Vertientes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Vertientes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Vertientes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kharoti Banda v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán
  2. Dodapur v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.