3D mapa Tierra Fría

Satelitní mapa Tierra Fría

název bez diakritiky: Tierra Fria
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 48' 0" North, 89° 3' 0" West

Tierra Fría a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tierra FriaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tierra Fría. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tierra Fria, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 48' 0" North, 89° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tierra Fría v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tierra Fría

Hotely Tierra Fría: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tierra Fría: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tierra Fría, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tierra Fría Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tierra Fría. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tierra Fría

3D mapa Tierra Fría v Google Earth

satelitní 3D mapa Tierra Fría, Honduras

3D mapa Tierra FríaGoogle Earth – podívejte se na Tierra Fría z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tierra Fría dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tierra Fría shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tierra Fría, Honduras v Google Earth »

Letiště Tierra Fría a okolí

Letiště ve městě Tierra Fría a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tierra Fría říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tierra Fría (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tierra Fría a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tierra Fría

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tierra Fría: textový odkaz

satelitní mapu Tierra Fría: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tierra Fría

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tierra Fría: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tierra Fría: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tierra Fría: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ga La v oblasti Binh Gia, Lang Son, Vietnam
  2. Tavares v oblasti Lake County, Florida, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.