3D mapa Vega Vieja

Satelitní mapa Vega Vieja

název bez diakritiky: Vega Vieja
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 47' 0" North, 89° 5' 0" West

Vega Vieja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vega ViejaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vega Vieja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vega Vieja, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 47' 0" North, 89° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vega Vieja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vega Vieja

Hotely Vega Vieja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vega Vieja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vega Vieja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vega Vieja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vega Vieja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vega Vieja

3D mapa Vega Vieja v Google Earth

satelitní 3D mapa Vega Vieja, Honduras

3D mapa Vega ViejaGoogle Earth – podívejte se na Vega Vieja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vega Vieja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vega Vieja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vega Vieja, Honduras v Google Earth »

Letiště Vega Vieja a okolí

Letiště ve městě Vega Vieja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vega Vieja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vega Vieja (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vega Vieja a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vega Vieja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vega Vieja: textový odkaz

satelitní mapu Vega Vieja: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vega Vieja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vega Vieja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vega Vieja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vega Vieja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chongp'yong-ni v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Sarkaimys v oblasti Raseiniu, Kaunas, Litva
  3. Shimo-dachiyuuridori v oblasti Kyoto, Kinki, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.