3D mapa El Empedrado

Satelitní mapa El Empedrado

název bez diakritiky: El Empedrado
správní zařazení: Distrito Central, Francisco Morazan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 5' 0" North, 87° 22' 0" West

El Empedrado a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El EmpedradoVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Empedrado. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Empedrado, administrativně je místo zařazeno do oblasti Distrito Central, Francisco Morazan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 5' 0" North, 87° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Empedrado v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Empedrado

Hotely El Empedrado: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Empedrado: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Empedrado, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Empedrado Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Empedrado. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Empedrado

3D mapa El Empedrado v Google Earth

satelitní 3D mapa El Empedrado, Honduras

3D mapa El EmpedradoGoogle Earth – podívejte se na El Empedrado z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Empedrado dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Empedrado shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Empedrado, Honduras v Google Earth »

Letiště El Empedrado a okolí

Letiště ve městě El Empedrado a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Empedrado říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Empedrado (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Empedrado a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Empedrado

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Empedrado: textový odkaz

satelitní mapu El Empedrado: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Empedrado

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Empedrado: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Empedrado: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Empedrado: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mountain Falls Park v oblasti Frederick County, Virginia, Spojené státy americké
  2. Hwangjung-ni v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.