3D mapa Guatintuma

Satelitní mapa Guatintuma

název bez diakritiky: Guatintuma
správní zařazení: Marale, Francisco Morazan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 55' 0" North, 87° 13' 0" West

Guatintuma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GuatintumaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Guatintuma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Guatintuma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Marale, Francisco Morazan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 55' 0" North, 87° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Guatintuma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Guatintuma

Hotely Guatintuma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Guatintuma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Guatintuma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Guatintuma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Guatintuma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Guatintuma

3D mapa Guatintuma v Google Earth

satelitní 3D mapa Guatintuma, Honduras

3D mapa GuatintumaGoogle Earth – podívejte se na Guatintuma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Guatintuma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Guatintuma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Guatintuma, Honduras v Google Earth »

Letiště Guatintuma a okolí

Letiště ve městě Guatintuma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Guatintuma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Guatintuma (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Guatintuma a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Guatintuma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Guatintuma: textový odkaz

satelitní mapu Guatintuma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Guatintuma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Guatintuma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Guatintuma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Guatintuma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cameron Point v oblasti Hall County, Georgia, Spojené státy americké
  2. Obornjaca v oblasti Vojvodina, Srbsko a Černá Hora
  3. Fuentegelmes v oblasti Soria, Castilla y Leon, Španělsko
  4. Shimo-yubetsu v oblasti Hokkaido, Hokkaido, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.