3D mapa Quebrada Las Piñas

Satelitní mapa Quebrada Las Piñas

název bez diakritiky: Quebrada Las Pinas
správní zařazení: Soledad, Paraiso, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 37' 0" North, 87° 6' 0" West

Quebrada Las Piñas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Quebrada Las PinasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Quebrada Las Piñas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Quebrada Las Pinas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Soledad, Paraiso, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 37' 0" North, 87° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Quebrada Las Piñas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Quebrada Las Piñas

Hotely Quebrada Las Piñas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Quebrada Las Piñas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Quebrada Las Piñas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Quebrada Las Piñas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Quebrada Las Piñas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Quebrada Las Piñas

3D mapa Quebrada Las Piñas v Google Earth

satelitní 3D mapa Quebrada Las Piñas, Honduras

3D mapa Quebrada Las PiñasGoogle Earth – podívejte se na Quebrada Las Piñas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Quebrada Las Piñas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Quebrada Las Piñas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Quebrada Las Piñas, Honduras v Google Earth »

Letiště Quebrada Las Piñas a okolí

Letiště ve městě Quebrada Las Piñas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Quebrada Las Piñas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Quebrada Las Piñas (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Quebrada Las Piñas a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Quebrada Las Piñas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Quebrada Las Piñas: textový odkaz

satelitní mapu Quebrada Las Piñas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Quebrada Las Piñas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Quebrada Las Piñas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Quebrada Las Piñas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Quebrada Las Piñas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hirschentanz v oblasti Modling, Niederosterreich, Rakousko
  2. Kamund v oblasti Kalat, Baluchistan, Pákistán
  3. Nelson Landing v oblasti Baldwin County, Alabama, Spojené státy americké
  4. Kilmore v oblasti Kildare, East, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.